• Masz pytanie?
  • Phone +48 722 01 61 01
  • recepcja@palacseniora.com
  • ul. Łapińska 1, 83-331 Przyjaźń

OFERTA PAŁACU SENIORA

W Pałacu Seniora posiadamy 40 miejsc w pokojach jedno, dwu oraz trzyosobowych. Wszystkie pokoje są ładne, wygodne, wyposażone  we własną łazienkę, bezprzewodowy internet, system przywoławczy oraz przeciwpożarowy.  Zapewniamy usługi opiekuńczo-pielęgnacyjne, w tym opiekę lekarską, pielęgniarską, oraz terapeutyczną.

Pałac Seniora znajduje się około 200 m od kościoła ale oferujemy też możliwość wizyt duszpasterskich na miejscu. Wszystkie sale ogólnodostępne wyposażone są w klimatyzację, co zapewnia komfort w upalne dni a dwie sale kominkowe dodają ciepła i uroku w zimne wieczory.

Posiadamy obszerną salę wielofunkcyjną w której odbywają się zajęcia grupowe, wieczory filmowe oraz muzyczne. Obiekt wyposażony jest również w windę.

Pałac znajduje się na ogrodzonej, 4 hektarowej działce, co pozwala nam na swobodną organizację zajęć na świeżym powietrzu tj. Grill, ognisko, zajęcia grupowe, lub zwyczajne „leżakowanie”.

Bezpieczeństwo i wygoda

W Pałacu Seniora dbamy o to aby nasi podopieczni czuli się bezpiecznie i komfortowo. Doświadczona załoga czuwa nad pensjonariuszami, mając na uwadze indywidualne potrzeby każdego z nich.
0

miejsc w pokojach

0

metrów od kościoła

0+

ha. powierzchni działki