• Masz pytanie?
  • Phone +48 722 336 864
  • recepcja@palacseniora.com
  • ul. Łapińska 1, 83-331 Przyjaźń

OFERTA PAŁACU SENIORA

Dom opieki Pałac Seniora – bogata oferta

Nasz dom seniora oferuje usługi, które są odpowiedzią na potrzeby naszych podopiecznych. Zwracamy uwagę zarówno na indywidualne wymagania każdego mieszkańca, jak i na dobro całej grupy. Dokładamy wszelkich starań, aby dom opieki Pałac Seniora był miejscem przyjaznym i bezpiecznym. Nasza oferta zawiera m.in. opiekę lekarską, rehabilitację i całodobową usługi opiekuńczo-pielęgnacyjne. W pokojach znajduje się system przywoławczy, co gwarantuje reakcję na każdą potrzebę naszych pensjonariuszy. Warto jednak pamiętać, że dom seniora to też miejsce, w którym osoby starsze mają szansę na nawiązanie nowych znajomości i rozwijanie swoich zainteresowań. Naszą ofertą pokazujemy, że dom opieki to miejsce pozwalające na radosne i bezpieczne przeżywanie życia przez seniorów.

Oferta domu seniora – Trójmiasto i województwo pomorskie

Dom opieki Pałac Seniora położony jest w niewielkiej miejscowości Przyjaźń (województwo pomorskie). Gwarantuje to spokojną atmosferę i dobre warunki do przeżycia jesieni życia. Jednocześnie, bliskość Trójmiasta powoduje, że rodziny mogą w każdej chwili odwiedzić swoich bliskich. Gdańsk, Gdynia i Sopot są od nas oddalone o zaledwie krótki przejazd samochodem. Nasz dom seniora gwarantuje codzienne aktywności, które zapewniają rozrywkę i mile spędzony czas. Wieczory tematyczne, zajęcia terapeutyczne, wyjścia na świeże powietrze – to tylko niewielka część naszej oferty. W Pałacu Seniora szczególną uwagę przykładamy do apetycznych i zdrowych posiłków. Przygotowujemy je codziennie w naszej kuchni ze świeżych składników. Uważamy, że dobrze zbilansowana dieta także ma wpływ na samopoczucie mieszkańców naszego domu opieki.

Zapraszamy osoby z Trójmiasta i całego województwa pomorskiego do zapoznania się z naszą ofertą. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania i rozwiejemy wątpliwości dotyczące domu opieki Pałac Seniora.

 

W Pałacu Seniora posiadamy 40 miejsc w pokojach jedno, dwu oraz trzyosobowych. Wszystkie pokoje są ładne, wygodne, wyposażone we własną łazienkę, bezprzewodowy internet, system przywoławczy oraz przeciwpożarowy. Zapewniamy usługi opiekuńczo-pielęgnacyjne, w tym opiekę lekarską, pielęgniarską, oraz terapeutyczną.

Pałac Seniora znajduje się około 200 m od kościoła ale oferujemy też możliwość wizyt duszpasterskich na miejscu. Wszystkie sale ogólnodostępne wyposażone są w klimatyzację, co zapewnia komfort w upalne dni a dwie sale kominkowe dodają ciepła i uroku w zimne wieczory.

Posiadamy obszerną salę wielofunkcyjną w której odbywają się zajęcia grupowe, wieczory filmowe oraz muzyczne. Obiekt wyposażony jest również w windę.

Pałac znajduje się na ogrodzonej, 4 hektarowej działce, co pozwala nam na swobodną organizację zajęć na świeżym powietrzu tj. Grill, ognisko, zajęcia grupowe, lub zwyczajne „leżakowanie”.

Bezpieczeństwo i wygoda

W Pałacu Seniora dbamy o to aby nasi podopieczni czuli się bezpiecznie i komfortowo. Doświadczona załoga czuwa nad pensjonariuszami, mając na uwadze indywidualne potrzeby każdego z nich.
0

miejsc w pokojach

0

metrów od kościoła

0+

ha. powierzchni działki